В.О. Сухомлинський і школа ХХІ століття

НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЛАБОРАТОРІЯ

«О.А Захаренко – творець авторської школи, педагогіки життя, педагогіки конкретної дії»

18 травня 2016 року відбулося спільне засідання у вигляді круглого столу науково-дослідного центру педагогічного краєзнавства та науково-дослідної лабораторії «В.О. Сухомлинський і школа ХХІ століття» на тему «О.А Захаренко – творець авторської школи, педагогіки життя, педагогіки конкретної дії». Продовження

ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ «В. О. СУХОМЛИНСЬКИЙ І ШКОЛА ХХІ СТОЛІТТЯ»

23 лютого відбулася зустріч членів науково-дослідної лабораторії «В. О. Сухомлинський та школа ХХІ століття». Головною причиною зустрічі став лист з Української асоціації імені Василя Сухомлинського, який надійшов керівнику лабораторії Кузю Володимиру Григоровичу. Продовження

Профільне навчання в історії розвитку вітчизняної школи

23 листопада 2015 року на базі лабораторії «В. О. Сухомлинський та школа ХХІ століття» відбувся попередній захист докторської дисертації «Профільне навчання в історії розвитку вітчизняної школи (друга половина ХІХ–ХХ століття)» Кушнір Валентини Миколаївни на спільному засіданні засідання кафедри педагогіки та освітнього менеджменту та кафедри дошкільної педагогіки та психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Науковий консультант – доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, завідувач кафедри дошкільної педагогіки та психології Кузь Володимир Григорович.

Ухвалили: за результатами голосування (за – 15, проти – немає, утримались - немає) рекомендувати дисертаційне дослідження Кушнір Валентини Миколаївни «Профільне навчання в історії розвитку вітчизняної школи (друга половина ХІХ–ХХ століття)» до розгляду експертної комісії  спеціалізованої вченої ради на предмет допуску до захисту на здобуття наукового ступеня  доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Вітаємо

Шановний Володимир Григорович!

Колектив факультету дошкільної та корекційної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас з Днем народження!

В цей радісний день зичимо Вам міцного здоров’я, добра, достатку, удачі. Нехай з Вами завжди буде благополуччя, добробут, натхнення та родинний затишок, а життя щодня зустрічає Вас лише приємними сюрпризами.

Зичимо Вам щастя, миру, злагоди й усіляких гараздів на довгі літа.

З повагою до Вас, колектив викладачів та студентів факультету дошкільної та корекційної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

KuzVH Продовження

Теоретико-методичні засади професійної підготовки майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів до педагогічної творчості

26 червня 2015 року на базі лабораторії «В. О. Сухомлинський та школа ХХІ століття» відбувся попередній захист докторської дисертації «Теоретико-методичні засади професійної підготовки майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів до педагогічної творчості» Гаврилюк Світлани Миколаївни на спільному засіданні засідання кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління та кафедри дошкільної педагогіки та психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Продовження

Розвиток творчого мислення учнів у навчально-виховному процесі початкової школи

19 червня 2015 року на базі лабораторії «В. О. Сухомлинський та школа ХХІ століття» відбувся попередній захист кандидатської дисертації «Розвиток творчого мислення учнів у навчально-виховному процесі початкової школи» Лоюк Оксани Вікторівни на спільному засідання кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління та кафедри дошкільної педагогіки та психології  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Продовження

СОНЦЕ ВАСИЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА СУХОМЛИНСЬКОГО

28 вересня ми відзначаємо річницю від дня народження видатного педагога, вчителя, письменника, науковця, гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського. Все своє життя Василь Олександрович присвятив дітям, школі, науці, тому 2 жовтня кафедра загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління вирішила вшанувати пам’ять видатного педагога, провівши науково-методичний семінар.

1

На семінарі виступили: завідувач науково-дослідної лабораторії «В. О. Сухомлинський і школа ХХІ ст.», доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Володимир Григорович Кузь, доктор педагогічних наук, професор Дмитро Іванович Пащенко, кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Василівна Ткачук та завідувач кабівнетом «В. О. Сухомлинський і школа ХХІ ст.» Анна Анатоліївна Чередник. Метою семінару було донести до студентів всю велич видатної постаті у педагогіці – Василя Олександровича Сухомлинського.

МАЙСТЕР-КЛАС «МЕТОДОЛОГІЯ І ТЕХНОЛОГІЯ НАУКОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ПОШУКУ»

Як відомо, дослідження у галузі педагогіки – це процес і результат наукової діяльності, спрямованої на отримання нових знань про закономірності освіти, виховання, їх структуру і механізм, зміст, принципи і технології. Воно покликане пояснювати і передбачати педагогічні факти і явища.

Із основними властивостями педагогічного пошуку студентів 2 та 3 курсу факультету дошкільної та корекційної освіти ознайомив майстер своєї справи, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Володимир Григорович Кузь. Під його керівництвом захищена 31 кандидатська та 4 докторські дисертації.

O

Продовження

ВІТАЄМО КЕРІВНИКА ЛАБОРАТОРІЇ З НАГОРОДОЮ

За вагомі досягнення в галузі педагогічних наук і особистий внесок у розвиток української освіти медаллю Національної академії педагогічних наук України «Григорій Сковорода» нагороджений Володимир Григорович Кузь – доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України.

UmanskiyPedUniversitetTychyny1 Продовження